Deprecated: Required parameter $cache_folder_path follows optional parameter $template_name in /home/users/lshlxuoq/public_html/plugins/system/jsntplframework/libraries/joomlashine/utils.php on line 472

Deprecated: Required parameter $templateName follows optional parameter $override in /home/users/lshlxuoq/public_html/plugins/system/jsntplframework/libraries/joomlashine/template/helper.php on line 152
Rekolekcje "Ora et Labora" z warsztatami ceramicznymi-Rekolekcje Letnie

Rekolekcje "Ora et Labora" z warsztatami ceramicznymi

Rekolekcje te są próbą połączenie świata duchowego z materią.

     Chcemy, aby świat gliny, wydobycia z niej określonego kształtu, ostatecznie zamkniętego w ogniu, stał się pomocą w zrozumieniu i przyjęciu Planu Stwórcy względem nas.  W trakcie rekolekcji będziemy chcieli odkryć i nazwać strategię kształtowania trwałych fundamentów życia duchowego tak, aby  rozpoznać w swoim życiu prawdę iż łaska buduje na naturze, a także na nowo przyjrzeć się swoim emocjom i uczuciom w oparciu o mądrość Ojców Pustyni.

 

 

raku

     Wybierając warsztaty ceramiczne chcemy zaproponować Wam wykonanie własnoręcznej pracy z gliny, wypalenia jej na biskwit, poszkliwienia i dokonania redukcji - stanie się dla wielu z Was okazją do prawdziwego odpoczynku, także dla tych którzy do tej pory nie mieli możliwości popróbowania swoich sił w sztuce ceramiki. W tym roku szczególnie chcemy dopracować i wypróbować różne  techniki  szkliwienia, a przez to nadania naszym pracom niepowtarzalnego charakteru. Zapraszamy na niezwykłe, pełne emocji przeżycie estetyczne, uczynienia własnoręcznie okruchu piękna z grudki ziemi.

      

 

Poniżej istnieje możliwość wysłania ZGŁOSZENIA, bardzo prosimy przesłanie informacji o przyjeździe, co najmniej tydzień przed planowanym Spotkaniem. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie przesłane zwrotnie na podany adres mailowy. UWAGA: Ze względów organizacyjnych propozycja rekolekcji skierowana jest wyłącznie do osób dorosłych.

Współuczestniczenie w kosztach: 700 zł (noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe)

Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 zł  
na konto Banku Santander.pl nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135: 
z dopiskiem - ora et labora 

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 
47-330 Jasiona

Brak wpłaconej zaliczki w ciągu czternastu dni od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS. Rezygnacja z uczestnictwa w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia skutkuje utratą zaliczki.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607276808) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 24-08-2022 18:00
Zakończenie 28-08-2022 14:00
Wolne miejsca 0
Rezerwacja do 22-08-2022

Przepraszamy, lista uczestników jest pełna i nie jesteśmy w stanie przyjąć więcej zgłoszeń

Początek strony